ФІЛАТЕЛІСТИЧНІ ПОДАРУНКИ ГАЛИЧУ – З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА 650-РІЧЧЯ З ЧАСУ НАДАННЯ МАҐДЕБУРЗЬКОГО ПРАВА
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-09-27
Як цитувати
ЧЕМЕРИНСЬКИЙ, Андрій. 2018. «ФІЛАТЕЛІСТИЧНІ ПОДАРУНКИ ГАЛИЧУ – З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА 650-РІЧЧЯ З ЧАСУ НАДАННЯ МАҐДЕБУРЗЬКОГО ПРАВА». Галич. Збірник наукових праць 3 (Вересень):284-85. https://journals.pnu.edu.ua/index.php/hal_swc/article/view/7764.
Номер
Розділ
Хроніка
Ліцензія
Повні тексти статей, опубліковані у збірнику наукових праць «Галич» (https://journals.pnu.edu.ua/index.php/hal_swc/issue/archive) ліцензовані згідно з умовами ліцензії CC BY 4.0
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY Creative Commons Attribution 4.0 Unported License, котра дозволяє іншим особам вільно копіювати та розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Цей журнал, який розміщено на платформі OJS, підтримує політику депонування опублікованих матеріалів за допомогою платформи SWORD. Адреса початкової точки доступу: https://journals.pnu.edu.ua/index.php/hal_swc/issue/archive
