Вимоги до авторів

Реєстрація всіх матеріалів відбувається автоматично через систему електронної реєстрації: ttps://journals.pnu.edu.ua/index.php/pcss/about/submissions  

Через військове вторгнення РФ в Україну процес рецензування став значно тривалішим. Багато рецензентів у цей час боронять нашу країну від загарбників. Це спричинює незручності багатьом авторам. Але Україна переможе і журнал відновить свою роботу та стане ще потужнішим та впливовішим!

Відповідно, журнал "Фізика і хімія твердого тіла" тимчасово не приймає до опублікування матеріали від авторів із російською афіліацією, оскільки результати досліджень у галузях фізики чи хімії часто можуть мати подвійне призначення та використовуватися в оборонних цілях (для РФ слід розуміти - "у сприянні міжнародному тероризму").

Дані обмеження тимчасові та будуть зняті відразу після капітуляції РФ, звільненні нею всіх окупованих територій, повної виплати всіх репарацій та безумовного створення на її території демілітаризованої зони. 
Ми завжди намагаємося робити науку відкритою для всіх та прагнемо розвитку конструктивної співпраці! 

Починаючи з 2017 року, журнал “Фізика і хімія твердого тіла”  виходить одночасно  у двох версіях: 
1) Українською мовою  з анотацією   англійською мовою 
(ISSN 1729-4428 (Print), ISSN 2309-8589 (Online); 
2) Англійською мовою ( копія української версії) з анотацією українською мовою (ISSN 2309-8589 (Online);
(обидві версії будуть у знаходитися у відкритому доступі на сайті журналу). 

Редакційна колегія, відповідно, просить надсилати статті українською мовою та копію – англійською.

Редакція прагне якнайширше представити Ваші оригінальні наукові результати серед світової наукової спільноти через їх поширення у провідних міжнародних наукометричних базах.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Структура поданої статті оформляється наступним чином.

 

Титульна сторінка

1. Розділ науки, до якої відноситься подана стаття (фізико-математичні, хімічні чи технічні).

2. Коди PACS або УДК.

3. Ініціали та прізвище (а) автора (ів).

4. Назва статті має бути лаконічною і відображати суть статті. У назві статті не допускається запис скорочень, навіть загальноприйнятих.

5. Установа, де виконано роботу (повна поштова адреса, номер телефону, адреса електронної пошти). Якщо колектив авторів включає співробітників різних установ, то слід вказати місце роботи та електронну адресу кожного автора.

6. Анотація – до 200 слів (написана мовою статті). 

7. Ключові слова: кількість не повинна перевищувати десяти одиниць. Допускається використання нероздільних термінів, що складаються з двох-трьох слів.

8. Перелік можливих 2-х рецензентів, вказавши  їх електронну адресу та заклад.

З нового аркуша - основний текст статті:

9. Текст статті. Послідовність подачі матеріалу у статті ‑ вступ, головна частина (з можливим розбиттям на розділи і підрозділи), висновок.

Немає особливих вимог до форматування тексту поданих матеріалів.  Рекомендується використовувати шрифт Times New Roman 12 кеглем з 1.5  міжрядковим інтервалом (всі поля: зверху, знизу, зліва і справа – по 2 см), а також заголовки підрозділів жирним шрифтом. Текст потрібно набирати в одну колонку. Всі одиниці вимірювання повинні бути у Міжнародній системі одиниць (СІ).

Загальний обсяг статті, включаючи рисунки, таблиці, не повинен перевищувати 8 сторінок, укладених згідно вимог журналу; обсяг оглядових статей – до 25 стор. Текст статті приймається у форматі MS Word (*.docх).

Рівняння необхідно друкувати у редакторі формул MS Equation Editor (будь ласка, не використовуйте Mathtype!). Необхідно давати визначення величин, що з’являються в тексті вперше.

Таблиці повинні бути виконані на окремих сторінках у табличних редакторах. Використання символів псевдографіки для оформлення таблиць не дозволяється.

Рисунки приймаються у форматах: TIFF,  JEPG.

TIFF (або JPG): кольорові або сірі фотографії (півтони): завжди використовуйте мінімум 300 dpi.
TIFF (або JPG): растрові: використовуйте мінімум 1000 dpi.
TIFF (або JPG): комбінації растрових ліній/півтон (колір або відтінки сірого): потрібно мінімум 500 dpi.

Ілюстрації приймаються до друку тільки високоякісні. Підписи і символи повинні бути вдруковані.

10Посилання на проект, який фінансово підтримує дане дослідження (якщо такий існую).

11. Відомості про авторівпрізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, посада та електронна адреса кожного з співавторів. Слід вказати адресу для листування з відповідальним автором поданої статті (бажано вказати мобільний телефон).

12. Посилання на літературу: повинні нумеруватись послідовно у порядку їх появи в тексті статтіЛітература повинна подаватись англійською мовою.

Для посилань використовуються наступні формати:

Книги: Автор(и) (ініціали, потім прізвища), Назва книги (Видавництво, місто, рік видання).

Приклад:

[1]. B.K. Ridley, Quantum Processes in Semiconductors (Clarendon Press, Oxford, 1999).

Журнали: Автор(и) (ініціали, потім прізвища), повна назва статті, Назва журналу (використовуються абревіатури тільки для відомих журналів), номер тому(номер випуску в дужках), номер початкової сторінки (рік видання в дужках); DOI (в дужках).

Приклад:

[2]. Yu. O. Seti, I. V. Boyko, M. V. Pan’kiv, Theory of Dynamic Conductivity of Three-Barrier Resonance-Tullel Structure with Two-Photon Laser Transitions, Physics and Chemistry of Solid State, 16(1), 7 (2015); https://doi.org/10.15330/pcss.16.1.7-13.

Матеріали конференцій: Автор(и) (ініціали, потім прізвища), Назва конференції (видавництво, місто, рік), номер сторінки (активне покликання на ідентифікатор DOI).

Приклад:

[3]. L. Stanko, XIV International Conference on Physics and Technology of Thin Films and Nanostructures (Vyshha shkola, Lviv, 2013), p. 120.

13. Анотація англійською мовоюВ кінці статті вказати ініціали та прізвище (а) автора (ів), назву статті, установа, де виконано роботу, а також анотацію з ключовими словами англійською мовою (для статті, що подається англійською мовою – наведені дані вказати українською мовою).

Статті подаються лише  через  систему електронної  реєстрації

https://journals.pnu.edu.ua/index.php/pcss/about/submissions

Контактні адреси редакції журналу “Фізика і хімія твердого тіла” pcss@pnu.edu.ua