Про транс-Сасакянові 3-многовиди як η-солітони Айнштайна

Автор(и)

https://doi.org/10.15330/cmp.13.2.460-474

Ключові слова:

солітон Айнштайна, η-солітон Айнштайна, транс-Сасакяновий многовид, тензор Річчі типу Кодацці, C-тензор кривизни Бохнера
Опубліковано онлайн: 2021-10-15

Анотація

Ця стаття має на меті обговорення класу 3-вимірних транс-Сасакянових многовидів, що допускають η-солітони Айнштайна. Ми вивчили η-солітони Айнштайна на 3-вимірних транс-Сасакянових многовидах, де тензори Річчі мають тип Кодацці та є циклічно паралельними. Ми також обговорили деякі умови кривизни, що допускають η-солітони Айнштайна на 3-вимірних транс-Сасакянових многовидах, а векторне поле торцеутворююче. Ми також показали приклад 3-вимірного транс-Сасакянового многовиду відносно η-солітону Айнштайна для перевірки наших результатів.

Як цитувати
(1)
Ґанґулі, Д.; Дей, С.; Бхаттачарія, А. Про транс-Сасакянові 3-многовиди як η-солітони Айнштайна. Carpathian Math. Publ. 2021, 13, 460-474.