МАТЕРІАЛИ ОСОБОВОГО ПОХОДЖЕННЯ З ПРИВАТНОЇ КОЛЕКЦІЇ ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ГРАБОВЕЦЬКОГО

Автор(и)

  • Олег Єгрешій ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, кафедра історії України і методики викладання історії,
  • Михайло Сигидин ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, кафедра історії України і методики викладання історії,

DOI:

https://doi.org/10.15330/gal.31.14-27

Анотація

У статті автори намагаються відтворити громадсько-культурну та наукову діяльність відомого в Україні вченого Володимира Грабовецького на основі матеріалів особового походження. У приватній колекції зосереджено численні програми всеукраїнських та регіональних конференцій різних років, запрошення на різноманітні громадсько-культурні заходи.

Наявні у колекції В. Грабовецького рідкісні фото, маловідомі широкому загалові. Порівняно мало фотографій особистого характеру. Володимир Грабовецький у приватній колекції зберіг досить багату кількість мікроплівок на історичну тематику.

Володимир Грабовецький зберігав вирізки з газет 1970–1980-х рр. (“Закарпатська правда”, “Комсомольський  прапор”, “Прикарпатська правда”, “Нове життя”, “Голос Покуття”) на крає­знавчу, козацьку та опришківську тематику. Приватний архів містить також підбірки журналів “Пе­ревал”, “Український історичний журнал”, “Людина і світ”, “Воля і батьківщина”, “Наука і су­спільст­во”,  “Гуцульщина”,  “Архіви України”, “Київ”, “Прометей” та ін.

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-12-28

Номер

Розділ

Статті

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають